AYBEY ELEKTRONİK YENİ BİNASINDA HİZMETİNİZDE…

Asansör sektörünün köklü firmalarından Aybey Elektronik, müşterilerinin artan taleplerini karşılayabilmek için yenilediği elektronik üretim tesisleri ile Pendik’te 4.000 m2 alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır.

Aybey firma fotografi

1993’ten beri asansör elektroniğinin neredeyse tüm dallarında devamlı ürün geliştirmesiyle ülkemizde bu alanda en ön sıralarda yer alan Aybey Elektronik, dünya pazalarında müşteri kitlesini hızla artırmaktadır. Her geçen yıl ürün yelpazesini genişletmekte olan firma, ürünlerini 54 farklı ülkeye ihraç etmektedir.

Sektörde farkını ve gücünü ürünlerinin teknik kalitesi ve satış  sonrası teknik desteğiyle ortaya koyan Aybey Elektronik, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktadır.

Yeni standartlara (EN 81-20/50) uygun asansör kumanda panosu, kumanda kartları, motor sürücü, butoniyer sistemleri, filtre, manyetik şalter, asansör kurtarma güç modülü, hazır tesisat çözümleri, erişim kontrol ve anons sistemleri üretimiyle faaliyetine devam eden firma AR-GE çalışmalarına artan yatırımlarıyla devam etmektedir.