Hakkımızda

AYBEY ELEKTRONİK SAN.TİC.A.Ş.’ye Hoş Geldiniz!

Aybey Elektronik 1993 yılında asansör kumanda sistemleri alanında üretim yapmak üzere kurulmuştur. Firma kurulduğundan beri sadece asansör uygulamalarına odaklanmıştır. Asansör uygulamaları ile ilgili neredeyse tüm elektronik cihazları ve sistemleri tasarlamakta ve üretmektedir. Kontaktörsüz (STO) tümleşik asansör kontrol sistemi, asansör kumanda kartları, kontaktörsüz (STO) motor sürücü, asansör kumanda panoları, acil kurtarma sistemi, hazır tesisat sistemleri, butonyerler, filtre, manyetik şalter, erişim kontrol sistemleri ve anons sistemi üretimini gerçekleştirmektedir.

Kuruluşundan beri, AR-GE her zaman Aybey Elektronik’in vazgeçilmez bir parçası olmuştur. AR-GE’ye verilen önem, firmanın piyasa talep ve ihtiyaçlarını karşılamasını ve asansör yönetmeliklerine uyumun sürekliliğini sağlamıştır. Aybey Elektronik Ar-Ge avantajı sayesinde yıllar boyunca yenilikçi tasarımlar sunmayı başarmıştır.

Aybey Elektronik, satış sonrası desteğe önem vererek müşteri memnuniyetini mümkün olan en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Satış sonrası deneyimli teknik personele her zaman telefon ve e-posta ile ulaşılabilmektedir. Firma gerektiğinde yerinde teknik destek de sağlamaktadır.

2016 yılında Almanya Bochum’da, kardeş şirketi olan AYBEY ELEKTRONIK GmbH kurulmuştur.

Asansör elektroniğindeki uzmanlığımız sayesinde, müşteri memnuniyetini, ürün kalitesini ve müşteri desteğini daha da geliştirerek en üst düzeyde tutmaya kendimizi adamış bulunmaktayız.

Saygılarımızla…